Duvar Kağıtları


Novamur


Novamur duvar kağıtları serimiz Cheops, Kephren, Sakkara, Sfenks, Snefru, Giza ve Mykerinus her zevke hitap edecek şekilde Almanya'da tasarlanmış ve üretilmiştir.

Tüm ürünlerimiz uluslararası sağlık ve kalite standartlarındadır. İnsan sağlığına zararlı hiçbir katkı maddesi içermeden, standartlara uygun üretildiği için temiz, hijyeniktir ve anti alerjiktir. Silinebilme özelliği, uygulama sonrasında tamir edilebilme, ses ve ısı izolasyonuna destek, çatlama ve deformasyona uzun süre dayanıklılık,  uygulama sırasında ve sonrasında koku yapmama avantajları ile ev, işyeri, otel, hastane, okul, toplu konut gibi tüm projeler için uygundur.

Ürünlerimiz güneşin soldurucu ışınlarından etkilenmeden uzun yıllar buyunca ilk günkü rengini, ışıltısını ve canlılığını korur.  Üstün bir leke koruma sistemine sahip ürünlerimiz, duvarlarda kirlenme, lekelenme ve solma gibi sorunlarla karşılaşılmasını önler. Çevreye duyarlı yöntemler ile üretildiği için ekolojiktir. Havadaki kiri, isi ve tozu çekmez. Hava geçirgenlik özelliğine sahip olduğundan, duvarların nefes almasını sağlar ve küflenmeyi önler.