Armatür ve Duş Sistemleri


Orka


1992 yılında inşaat malzemeleri satışı amacıyla kurulan ve pazardaki ihtiyaçlar doğrultusunda daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Banyo Mobilyası alanında uzmanlaşmayı tercih eden, tüm birikim ve deneyimini bu alana yönlendiren ORKA®, dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Bugün 200'ün üzerinde personeli ile 50.000 m2 açık arazi üzerinde 20.000 m2 kapalı alanda, evrensel kalitede üretim yapan ORKA® Banyo zengin ürün profili ile birbirinden özgün  seçenekler sunuyor.

Yılda 540 bin adet banyo mobilyası üretim kapasitesine sahip olan ORKA®, zengin ürün profili ile birbirinden özgün tasarımları yaşam alanlarına taşıyor.

Müşterilerine kaliteli ve hızlı çözüm sunmayı ilke edinmiş, sorumluluk sahibi bir firma olarak ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti ve Müşteri Şikayetleri Yönetim Sistemi ile nihai tüketiciye hizmet ediyor.


Kataloglar
Bu markaya ait ürün kataloglarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi satış departmanımızdan öğrenebilirsiniz.