Armatür ve Duş Sistemleri


Turkuaz


Doğal kaynakların her geçen gün hızla tükendiği günümüzde, üretim ve tasarım süreçlerimizin her aşamasında çevreye duyarlı davranıyoruz. Maksimum su tasarrufu sağlayan ürünlerimiz ile doğaya ve insana karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.

Turkuaz Seramik olarak geniş ürün yelpazemiz ve banyolara farklı bir boyut getiren özel tasarım ürünlerimiz ile farklı tercihlere ve beklentilere karşılık veriyoruz.  Her geçen gün artan teknolojimizle hem tasarım hem de ergonomiyi ön plana alan ürünler üretiyor,  lavabolardan klozetlere, pisuarlardan armatürlere kadar birçok kategoride özel ürünlere imza atıyoruz.

Seramik banyo ürünleri, banyo serileri, armatür ve duş sistemleri, özel yüzey uygulamaları, gömme rezervuar, flexi bağlantı elemanları ile banyoları yeniden tasarlarken tüm ürünlerimizi kalite laboratuarlarımızda test ederek kullanıcıya en sağlam ve kullanışlı ürünü sunuyoruz.


Kataloglar
Bu markaya ait ürün kataloglarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi satış departmanımızdan öğrenebilirsiniz.