Banyo Mobilyaları


Creavit


Ülkemizin doğaya ve doğal olana en saygılı şirketlerinden biri olan Çanakçılar Şirketler Gurubu’nun 1960'lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üreterek çıktığı bu yolda, Creavit 5 kıtada 60 ülkede boy gösteren, 50 yıllık tecrübesi ve 600'den fazla çalışanıyla sizler için estetik, sağlıklı, kaliteli ve doğa dostu ürünler tasarlayan, ortaya koyduğu pek çok ilk ile sektörünün yenilikçi markası olarak yoluna devam ediyor.

60'lı yıllarda çıktığı bu yolda ürün gamını her geçen gün genişleten Creavit'in Zonguldak'ta bulunan 2 üretim üssü; teknoloji, kalite ve kapasite bakımından sektörünün en önemli tesisleri arasında bulunuyor.  80 bin metrekare büyüklüğündeki Devrek Üretim Tesisi mobilya, armatür, iç takımlar, gömme rezervuar ve klozet kapaklarının üretimini yaparken vitrifiye seramik ve sağlık gereçleri üretimi yapan Gökçebey Üretim Tesisi ise tam 200 bin metrekare alana kurulu. Bu da onu tek merkeze kurulu en büyük 3 tesisten biri yapıyor.


Kataloglar
Bu markaya ait ürün kataloglarını inceleyebilir, beğendiğiniz ürünlerin fiyatlarını ve özellikleri hakkında detaylı bilgiyi satış departmanımızdan öğrenebilirsiniz.