Bayiliklerimiz

Yapı Kimyasalları

Mevlana Grup, yapı kimyasalları ve yapıştırıcılar sektöründe Seramiksan, KYK, Kalekim, Weber ve Hititkim markalarına ait ürünler ile müşterilerine özel çözümler sunuyor.

Yapı Kimyasalları sektöründe yüksek performanslı ürünler ile hizmet veren şirketimiz, gelişen yeni teknolojileri yakından takip ederek deneyim ve bilgi birikimini kalite ile birleştirip akılcı çözümler üretir.

Seramiksan

Seramiksan

Seramiksan hızla büyüyen yapısı ile bugün, yer ve duvar karoları, sırlı ve teknik porselenler, bordür ve dekoratif ürünler, dış cephe kaplaması, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye) ve yapı kimyasalları üreten bir sanayi kuruluşudur.
Kalekim

Kalekim

Kale Grubu Şirketleri’nin Kurucusu Sn. Dr. İbrahim Bodur tarafından 1973 yılında kurulan Kalekim A.Ş., seramik yapıştırıcıları ve derz dolguları üretimiyle başladığı faaliyetlerine, bugün, inşaat sektörünün her türlü yapı kimyasallarını üreterek devam etmektedir.
KYK

KYK

Türkiye’nin lider yapı kimyasalları firmalarından KYK Yapı Kimyasalları, 2001 yılında Eskişehir’de kurulmuştur.
Hititkim

Hititkim

Faaliyetlerine 1970’li yılların başlarında enerji sektöründe başlayan ve ticari başarılarına Hititkim firmasını da dahil ederek yoluna devam eden topluluğumuz, inşaat sektöründeki tecrübesiyle yapı kimyasalları üretimini de profesyonel olarak yürütmektedir.
Weber

Weber

Saint-Gobain Grubu’nun yapı ürünleri iş kolunda 1927 yılından beri faaliyet gösteren Weber, bugün 60 ülkede 10.000 çalışanı ve 200’e yakın üretim tesisi ile hizmet veriyor.