Bayiliklerimiz

Banyo Aksesuarları

Mevlana Grup, her türlü banyo ve mutfak aksesuarı satışını yapmaktadır. İhtiyacınız olan aksesuar çeşitlerimizi görmeniz için sizleri firmamıza bekliyoruz. Orka, Damla, Çelik, Bocchi ve Kare grubuna ait bayiliklerimizle hizmet veriyoruz.

Orka

Orka

Bugün 200'ün üzerinde personeli ile 50.000 m2 açık arazi üzerinde 20.000 m2 kapalı alanda, evrensel kalitede üretim yapan ORKA® Banyo zengin ürün profili ile birbirinden özgün seçenekler sunuyor.
Kare

Kare

İstanbul Pendik’te toplam 5.000 m2 alanda kurulu Aktif Metal tesislerinde 1993 yılından beri üretilen Kare Banyo Aksesuarları banyolarınıza kalite, konfor ve estetiği bir arada sunmayı başarmış bir markadır.
Çelik

Çelik

Ondokuz yılı aşkın bir süre Çelik Banyo, kendi markasını Türkiye ve tüm dünyaya tanıtarak, yaptığı yatırımlar ve istikrarlı büyüme politikası sonucunda, kurulduğu yıllarda hedeflediği gibi, Uluslararası bir marka olma yolunda hızla ilerlemektedir.
Damla

Damla

1988 yılında droplast banyo gereçleri üreticisi olarak kurulan Damla Banyo Sistemleri, daha sonra metal banyo aksesuarları üretimine geçerek ürün yelpazesini genişletti. Zamanla banyolardaki ihtiyaçların değişen konseptlerini göz önüne alarak, banyo mobilyaları üretimine başladı.
Bocchi

Bocchi

Köklü bir İtalyan firması olan Bocchi, 67 yıllık deneyimi ile banyo ürünleri sektörünün öncü kuruluşlarındandır.