Bayiliklerimiz

Banyo Mobilyaları

Kişisel konfor, temizlik ve beden temizliği insan hayatında önemli yer tutar ve temizliğin temel malzemesi su neredeyse hayatımızın en vazgeçilmez parçasıdır.

İnsanın su ile en çok başbaşa kaldığı yer ise banyolarımızdır... Orka, Creavit, Gold, Kale, VitrA, Bocchi ve Martat banyo mobilyaları sizlere yaşam konforunuza değer katacak ürünlerini sunuyor.

Kale

Kale

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...
Vitra

Vitra

VitrA lavabo dolabı modelleri ile banyonuzda daha şık ve zarif bir ambiyans yaratın. Farklı renk, tasarım ve ebat seçeneklerinin olduğu lavabo dolapları arasından tarzınıza uygun olan modeli seçebilirsiniz.
Creavit

Creavit

Ülkemizin doğaya ve doğal olana en saygılı şirketlerinden biri olan Çanakçılar Şirketler Gurubu’nun 1960'lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üreterek çıktığı bu yolda, Creavit 5 kıtada 60 ülkede boy gösteren, 50 yıllık tecrübesi ve 600'den fazla çalışanıyla sizler için estetik, sağlıklı, kaliteli ve doğa dostu ürünler tasarlayan, ortaya koyduğu pek çok ilk ile sektörünün yenilikçi markası olarak yoluna devam ediyor.
Orka

Orka

Bugün 200'ün üzerinde personeli ile 50.000 m2 açık arazi üzerinde 20.000 m2 kapalı alanda, evrensel kalitede üretim yapan ORKA® Banyo zengin ürün profili ile birbirinden özgün seçenekler sunuyor.
Bocchi

Bocchi

Köklü bir İtalyan firması olan Bocchi, 67 yıllık deneyimi ile banyo ürünleri sektörünün öncü kuruluşlarındandır.
Martat

Martat

Martat Banyo, banyo mobilyası imalatında uzmanlaşmış bir firmadır. Banyo mobilyalarının önde gelen üreticilerinden biri olan Martat Banyo, 1986 yılında Türkiye'de bir aile şirketi olarak kuruldu.
Gold

Gold

Banyonuzu zerafeti ve ergonomisiyle bambaşka bir alana dönüştüren GOLD BAN-YOM, geleneksel çizgileri yenilikçi bir anlayışla yorumlayarak, sizler için rahat ve ferah yaşam alanlarını kaliteden ödün vermeden tasarlar.
Damla

Damla

1988 yılında droplast banyo gereçleri üreticisi olarak kurulan Damla Banyo Sistemleri, daha sonra metal banyo aksesuarları üretimine geçerek ürün yelpazesini genişletti. Zamanla banyolardaki ihtiyaçların değişen konseptlerini göz önüne alarak, banyo mobilyaları üretimine başladı.