Bayiliklerimiz

Duş Kabinleri

Banyonuzun her köşesine uyacak, birbirinden kaliteli Kale, İpeks, Vela Banyo, Formina, Kabinet ve Hüppe duş kabinlerini görmeniz için sizleri mağazamıza davet ediyoruz.

Mevlana Grup, inşaat ve yapı sektörünün her aşamasında kaliteyi ilke olarak görüp bu sektörde liderliğini sürdürmektedir. Satış aşamasından montaj aşamasına kadar tüm personelimizle hizmetin en kalitesini siz değerli müşterilerimize vermeye devam ediyoruz.

Kale

Kale

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...
Formina

Formina

Çağımızın banyoları, sadece temizlik ihtiyacımızı karşıladığımız alanlar olmaktan ötesine geçiyor. Gündelik hayatın yorucu temposu içinde dinlendiğimiz, rahatladığımız ve kendimizi yeniden bulduğumuz özel bir alana dönüşüyor.
Vela Banyo

Vela Banyo

Kalite ve güven çizgisinden asla ödün vermeyen Yelkenciler Ailesi, 32 yıllık bir deneyimin birikimini ve güvenilir kurum felsefesini VELA ile sizlere sunuyor.
Hüppe

Hüppe

Avrupa ve Türkiye'yi duş kabini ile tanıştıran Hüppe, banyonuzda kalite, estetik ve işlevselliğin öncüsü olmaya devam ediyor...
Kabinet

Kabinet

1995 yılında kurulan Promar Yapı Ürünleri Sanayi İç ve Dış Ticaret A.Ş., üretimini yaptığı KABİNET ® markalı Duş ve Küvet kabinlerinde “Kalite, hizmet ve yenilikleri ile sektör liderliği” hedefini sürdürmüş ve Türkiye’nin dört bir tarafına yayılmış bayi ağı ile sektörümüzün en önemli firmalarından biri olmuştur.