Bayiliklerimiz

Armatür ve Duş Sistemleri

Firmamız armatürler serisinde de sizlere kaliteyi, şıklığı ve zerafeti tavsiye ediyor. Artema, E.C.A, Adell, NSK, Turkuaz, Orka, Bocchi ve Kale armatür serisi hem ekonomik fiyatları, hemde kaliteli ürünleri ile banyonuza ve mutfağınıza estetiği getiriyor.

Artema

Artema

Armatür ve aksesuar sektörünün lider markası Artema, yeni Termostatik Banyo ve Duş Bataryaları ile geniş ürün gamını zenginleştirerek size özel seçenekler sunmaya devam ediyor.
E.C.A.

E.C.A.

Türk sanayiine hizmet veren, birçok iş dalında ilk üretimi yapmanın gururunu taşıyan Elginkan Topluluğu'nun temeli, 1950 yılında Ankara'da Ekrem Elginkan Mühendislik Bürosu ile atıldı.
Kale

Kale

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...
Adell

Adell

Adell, yenilikçi teknolojileri kullanarak banyo-mutfak armatürleri, duş sistemleri, mekanik tesisat malzemeleri ve banyo aksesuarları sunmaktadır.
Orka

Orka

1992 yılında inşaat malzemeleri satışı amacıyla kurulan ve pazardaki ihtiyaçlar doğrultusunda daha kaliteli hizmet sunmak amacıyla Banyo Mobilyası alanında uzmanlaşmayı tercih eden, tüm birikim ve deneyimini bu alana yönlendiren ORKA®, dünya çapında marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.
NSK

NSK

NSK’nın temelleri, 1965 yılında Öznur Pres olarak pres, baskı ve metal ürünler üretimi ile atılmış, 2000 yılından itibaren ürettiği armatürleri NSK markası ile iç pazarda müşterilerine sunmaya başlamıştır. NSK, 2006 yılı itibariyle ihracat pazarlarında da seçkin markaların arasında yerini almıştır.
Bocchi

Bocchi

Köklü bir İtalyan firması olan Bocchi, 67 yıllık deneyimi ile banyo ürünleri sektörünün öncü kuruluşlarındandır.
Turkuaz

Turkuaz

Doğal kaynakların her geçen gün hızla tükendiği günümüzde, üretim ve tasarım süreçlerimizin her aşamasında çevreye duyarlı davranıyoruz. Maksimum su tasarrufu sağlayan ürünlerimiz ile doğaya ve insana karşı sorumluluklarımızı yerine getiriyoruz.