Bayiliklerimiz

Vitrifiye

Mevlana Grup Yapı, vitrifiye grubunda Vitra, Seramiksan, Kale, Creavit, Bien, Turkuaz ve Bocchi gibi kalitesini ispat etmiş markaların ürün satışını gerçekleştirmektedir.

Vitrifiye takımı ve her türlü vitrifiye malzemesini firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz. Satışını yaptığımız tüm ürünler TSE kalite belgeli ve garantilidir.

Seramiksan

Seramiksan

Seramiksan hızla büyüyen yapısı ile bugün, yer ve duvar karoları, sırlı ve teknik porselenler, bordür ve dekoratif ürünler, dış cephe kaplaması, seramik sağlık gereçleri (vitrifiye) ve yapı kimyasalları üreten bir sanayi kuruluşudur.
Kale

Kale

Temelleri 1957 yılında Çanakkale Seramik Fabrikaları A.Ş. ile atılan Kale Grubu, yarım asrı aşan macerasında; Türkiye'de seramik sektörünün kuruluşuna öncülük etmiş, bu alandaki yatırımları ile bir dünya devi...
Vitra

Vitra

Sadeliği ve şıklığı bir araya getiren VitrA klozet modellerinde asma, tek veya takım olarak farklı seçenekleri sizlere sunuyor. VitrAclean ve VitrAhygiene teknolojileri opsiyonel olan klozetler kullanım ömürleri boyunca kolayca temizlenebiliyor ve zararlı mikroorganizma barınmasına izin vermiyor.
Creavit

Creavit

Ülkemizin doğaya ve doğal olana en saygılı şirketlerinden biri olan Çanakçılar Şirketler Gurubu’nun 1960'lı yıllarda küçük bir atölyede mozaik tuvalet taşı üreterek çıktığı bu yolda, Creavit 5 kıtada 60 ülkede boy gösteren, 50 yıllık tecrübesi ve 600'den fazla çalışanıyla sizler için estetik, sağlıklı, kaliteli ve doğa dostu ürünler tasarlayan, ortaya koyduğu pek çok ilk ile sektörünün yenilikçi markası olarak yoluna devam ediyor.
Bien Seramik

Bien Seramik

2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da büyük bir yatırıma giren Bien, karo seramik üretimine vitrifiye üretimini de eklemesinin yanı sıra; yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük'teki fabrikalarında yılda ortalama 25 milyon metrekare yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üretimi gerçekleştirmektedir.
Bocchi

Bocchi

Köklü bir İtalyan firması olan Bocchi, 67 yıllık deneyimi ile banyo ürünleri sektörünün öncü kuruluşlarındandır.
Turkuaz

Turkuaz

1993’de kurulan ilk fabrikası ile yıllık 2.5 milyon adetlik kapasiteye ulaşan Turkuaz Seramik sektöründe öncü konumda yer almaktadır. Dünyanın en önemli üreticileri arasında gösterilen Turkuaz Seramik, gelişen teknolojileri takip eden uzman kadrosuyla üretim prosesini her geçen gün yenilemektedir.