Bayiliklerimiz

Duvar Kağıtları

Duvar kağıdı sektöründe kaliteden ödün vermeyerek sergilediğimiz duruş, uzun yıllar sonucunda elde edilen bilgi birikimi ve tecrübelerimizle yüksek kalitede, birinci sınıf, yurtdışından ithal ve yerli marka, silinebilir, yıkanabilir, boyanabilir duvar kağıtları satışını yapmaktayız.

Erismann

Erismann

Zengin renklerin, seçkin ve baştan çıkarıcı desenlerin buluştuğu kolleksiyon Erismann.
Decowall

Decowall

Evlerde mükemmel alanlar yaratmak için fikir ve ilham veren DECOWALL Duvar Kağıdı Koleksiyonları klasik ve modern çizgileri ile her stile farklı yaşam alanları için sunduğu tasarım çözümleri ile uygulandığı her mekana derinlik ve karakter katmaktadır.
Novamur

Novamur

Novamur duvar kağıtları serimiz Cheops, Kephren, Sakkara, Sfenks, Snefru, Giza ve Mykerinus her zevke hitap edecek şekilde Almanya'da tasarlanmış ve üretilmiştir.
DU&KA

DU&KA

Türkiye’nin gururu sloganı ile yola çıkan DU&KA Duvar Kağıtları, uluslararası alanda gelişmiş en üst seviyede teknolojiyi ve metaryalleri kullanarak üretim yapmaktadır.
Ravena

Ravena

Ravena; Almanya’nın lider duvar kağıdı üreticisi Rasch ile Türkiye’nin önde gelen duvar kağıdı distribütörlerinden HannaHome’un birlikteliği ve uluslararası yatırım şirketi Barakat Group’un desteği ile 2016 yılında Bandırma’da kurulmuştur.
Asya

Asya

Asya yerli duvar kağıtları modelleri ve çok daha fazlası Mevlana Grup Yapı'da!
Aden

Aden

Aden yerli duvar kağıtları modelleri ve çok daha fazlası Mevlana Grup Yapı'da!
Anka

Anka

Anka yerli duvar kağıtları modelleri ve çok daha fazlası Mevlana Grup Yapı'da!